Robotika (nuo 9 m.)

robotikos mokykla šiauliuose

Užsiėmimas rekomenduojamas 2-12 klasių moksleiviams

Robotika – tai mokslas apie robotus ir išmaniąją techniką, kuri jau dabar iš pagrindų keičia žmonijos veidą. Šiandien robotai vis dažniau naudojami kasdieniame gyvenime ir jau nebėra srities, kur nebūtų bandomi ar naudojami robotai. Dabar namuose turime kompiuterius, rytoj turėsime robotus. Pasirinkę robotiką, tapsite šio kūrybinio proceso dalimi.

Išmaniosios mokyklos robotikos užsiėmimimai skirti ugdyti ir skatinti mergaičių ir berniukų inovatyvius techninius gebėjimus robotikos mokslo srityje, propaguoti domėjimąsi mokslu, išmaniosiomis technologijomis. Vaikai įgis žinių apie robotikos mokslą, dirbs moderniais robotikos rinkiniais, lavins kūrybinius, mokslinius, techninius robotų konstravimo ir programavimo įgūdžius, gebės vertinti save, įgis didesnį pasitikėjimą ruoštis ir dalyvauti tarptautinėse robotikos varžybose, konkursuose, čempionatuose tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Programos pagalba mokoma dirbti komandoje, ugdomi bendradarbiavimo, komunikavimo įgūdžiai, lavinamas gebėjimas priimti sprendimus, loginis mąstymas, skatinamas kūrybiškumas per praktinę veiklą. Programa padės mokiniams kuo anksčiau išbandyti ir susipažinti su robotikos mokslu, galimybėmis, ateities profesinėmis perspektyvomis, skatins rinktis susijusias IRT studijas. Įgytos žinios ir įgūdžiai padės orientuotis pasirenkant savo profesinį kelią. Robotikos užsiėmimams naudojami modernūs,  profesionalūs robotų konstruktoriai LEGO MINDSTORMS EDUCATION EV3 .
Sukurti robotai gali būti valdomi balsu, kompiuteriu bei nuotoliniu WiFi interneto tinklu.

Užsiėmimas vyksta vieną kartą per savaitę po 2 ak. val. adresu Tilžės 74, Šiauliai.

Skyrusiems mokinio NVŠ krepšelį, užsiėmimai kainuos mažiau.

Daugiau užfiksuotų užsiėmimų ir varžybų akimirkų  Facebook paskyroje – Išmanioji mokykla.

Registruotis

Vardas, pavardė