Ankstyvoji (smagioji) robotika (5-8 m.)

Užsiėmimas rekomenduojamas  5-8 metų vaikams

„Ankstyvoji robotika“ (~5-6 m.) ir „Smagioji robotika“ (7-8 m.) skirta ugdyti ir skatinti vaikus pažinti robotikos, matematikos, informatikos, gamtos mokslų pradmenis. Robotika skatina vaikus mąstyti kūrybiškai, analizuoti situacijas ir taikyti kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius. Vaikai mokomi būti ne tik išmaniųjų technologijų vartotojais, bet ir jų kūrėjais, dalintis idėjomis.

Vaikai užsiėmimų metu dirbs su LEGO Education WeDo konstruktorių rinkiniais. Mokysis programuoti vaikams specialiai pritaikytoje piktogramų aplinkoje. Programos metu išmoks valdyti sukonstruotus mechanizmus, mokysis atpažinti ir įvardyti technines konstruktoriaus dalis: tokias, kaip variklis, judesio bei nuokrypio jutikliai ir kt. Susipažins su jų veikimo principais.

Komandinis darbas ir bendradarbiavimas yra ankstyvosios robotikos kertinis akmuo. Vaikai mokosi priimti savo klaidas kaip tobulėjimą, kuris veda juos į geresnius sprendimus ir rezultatus. Anksti pažadintas kūrybiškumas ir tikslo siekimas vaikams bus naudingas visą gyvenimą.Tai vienas iš efektyviausių ir įdomiausių būdų vaikus sudominti technologijomis!

Užsiėmimas vyksta vieną kartą per savaitę 1,5 val. adresu Tilžės 74, Šiauliai.

Registruotis

Vardas, pavardė