Išmanioji Mokykla Facebook'e

Projektas „Mobili inovatyvių technologijų laboratorija jaunimui“

VšĮ Išmanioji mokykla yra Šiaulių apskrities P. Višinskio viešosios bibliotekos vykdomo projekto „Mobili inovatyvių technologijų laboratorija jaunimui“ partnerė. Šio projekto metu Išmaniosios mokyklos užsiėmimų vadovė  Ilona Rathosi robotikos mokys ne tik Šiaulių, bet ir Telšių apskrities gimnazistus, mokytojus bei bibliotekų atstovus.

Spalio mėn. mokymuose jau dalyvavo Šiaulių Stasio Šalkauskio, Juliaus Janonio, Simono Daukanto, Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijų mokiniai, mokytojai bei Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos darbuotojai.

Dalyviai susipažino su „Lego Mindstorms EV3“ konstruktoriaus pagrindinėmis sudedamosiomis dalimis ir konstravo robotus, kuriuos valdė iPAD planšetėmis, nuotolinio valdymo pulteliais. Taip pat kūrė robotams programas ir atliko skirtas užduotis.

Projektą finansuoja: Bibliotekos pažangai 2 ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Projektą remia: JAV ambasada Lietuvoje.

Projekto akimirkas pamatysite: Facebook paskyroje  – Išmanioji mokykla.

Pranešimai žiniasklaidoje:

http://www.delfi.lt/lmz/naujienos/siauliu-miesto-gimnazistai-bibliotekoje-konstravo-robotus.d?id=69411032

http://www.savb.lt/lt/informacija-ir-naujienos/5227-mokytoju-ir-bibliotekininku-kurti-robotai-susirunge-sumo-robotu-ringe

http://www.salkauskis.org/index.php/ivyke-renginiai

Mobili inovatyviu tevhnologiju labortorija jaunimui 2015_10_logo     ismanioji mokykla_logo       logo