NVŠ krepšelis

NVŠ (Neformaliojo vaikų švietimo) krepšelis skiriamas bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviams nuo 6 metų amžiaus (1–12 klasių moksleiviai). NVŠ krepšelis gali būti skirtas tik vienai pasirinktai NVŠ veiklai finansuoti, kuri vyksta ne mažiau nei 2 pedagogines valandas per savaitę.

Ką daryti norint skirti NVŠ krepšelį?

Susisiekti su VšĮ Išmanioji mokykla administracija žemiau nurodytais kontaktais. Turėsite užpildyti sutartį.

Kodėl NVŠ krepšelį verta skirti VšĮ Išmanioji mokykla?

• Finansinė nauda tėvams. Taikome nuolaidą užsiėmimams, kurie yra finansuojami iš NVŠ krepšelio lėšų.
  • Už NVŠ krepšelio lėšas yra įsigijama kokybiška įranga, priemonės, robotikos rinkiniai ir priedai. Su šiomis priemonėmis dirba ir mokosi Jūsų vaikai/jaunuoliai.
  • Užtikrinama paslaugos kokybė:
  • Visos NVŠ programos yra akredituotos atitinkamų savivaldybių.
  • Užsiėmimus veda pedagoginį išsilavinimą turintys darbuotojai arba išklausę pedagoginių-psichologinių žinių kursą, turintys ne vienerių metų patirtį neformaliojo vaikų švietimo srityje.
  • Suteikiamos visos reikiamos priemonės užsiėmimų veiklai, papildomai nieko nereikia turėti ar įsigyti.

Registruotis į NVŠ programas galite:

Šiauliai Tel.: 8 686 86587; El. paštas: info@ismaniojimokykla.lt

Klaipėda Tel.: 8 640 83377; El. paštas: klaipeda@ismaniojimokykla.lt