Išmanioji Mokykla Facebook'e

Projektas „Trimačio daiktų spausdintuvo dizaino dirbtuvės Šiaulių rajono mokyklose“

2015 m. spalio mėn. startavo Išmaniosios mokyklos vykdomas projektas „Trimačio daiktų spausdintuvo dizaino dirbtuvės Šiaulių rajono mokyklose“, kurį remia ir dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Išmanioji mokykla siekia su inovatyviomis, moderniomis ir perspektyviomis technologijomis supažindinti ir išmokyti naudotis ne tik Šiaulių miesto, bet ir rajono vaikus.

Projekte dalyvauja – Šiaulių r. Bubių mokykla, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla,  Šiaulių r. Kairių pagrindinė mokykla, Šiaulių r. Kužių gimnazija. Mokiniai nemokamai mokosi kurti 3D modeliavimo programa, skenuoti, spausdinti savo kūrinius 3D spausdintuvu.

Trimačio modeliavimo užsiėmimų metu visi sumodeliuoti moksleivių kūriniai dalyvaus konkurse, bus išrinkta iš kiekvienos mokyklos po keturis nugalėjotus. Išmaniausių, originaliausių daiktų kūrėjai bus apdovanoti VšĮ „Išmanioji mokykla“ įsteigtais prizais – žurnalo „Iliustruotasis mokslas“ pusės metų prenumerata.

Kužių gimnazijos kūrybiškiausi mokiniai  džiaugiasi ne tik savo modeliuotais bei išspausdintais daiktais, bet ir pelnytomis prenumeratomis.

Projekto akimirkas pamatysite: Facebook paskyroje  – Išmanioji mokykla.

LTK_Logotipas     ismanioji mokykla_logo