Išmanioji mokykla

Malonu, kad skaitote šias eilutes, malonu, kad domitės Išmaniąja mokykla, maloniai laukiame Jūsų apsilankymo!

Išmanioji mokykla skirta vaikams, jaunimui, šeimoms, charizmatiškoms asmenybėms, Jūsų idėjoms, mintims, norams, neatrastoms galimybėms, geram Jūsų laikui.. šį sąrašą galėsite pratęsti kiekvienas, apsilankęs pas mus. Svarbiausia, kad čia gali būti Savimi, ieškoti ir atrasti tokią veiklą, kuri Tau mieliausia. O galbūt Tu nori eksperimentuoti ir sužinoti, kas Tave domina, kokia sritis taps Tavo ateities pasirinkimu? Visos galimybės atsiveria Išmaniojoje mokykloje. Puikūs lyderiai — užsiėmimų vadovai padės įgyvendinti Tavo idėjas, o iš pirmo žvilgsnio neįmanomi dalykai taps įmanomais!

Išmanioji mokykla orientuota į kūrimą, išmaniųjų technologijų pagalba. Galėsi tapti kūrėju, o ne vartotoju, ranka pasiekti ir naudotis išmaniųjų technologijų įrankiais –robotais, 3D spausdintuvu, skeneriu, Oculus Rift akiniais ir kt.

Mes už atviras idėjas ir mintis, todėl Jūsų nuomonė pagrindinis Išmaniosios mokyklos variklis.

Kviečiame visas Šiaulių ir Šiaulių apskrities mokyklas bendradarbiauti — mūsų mokykloje atvirų durų dienos ištisus metus!