Gimtadieniai vaikams ir suaugusiems Šiauliuose

JŪSŲ ŠVENTĖS, GIMTADIENIO MENIU:

Gimtadienio scenarijus „IŠMANUSIS ROBOTŲ ŠOU“ – domėsitės ir pasinersite į robotikos pasaulį, mokysitės konstruoti, išbandysite robotų techniką, pamatysite, kokie robotai supa mus, kokie įdomūs ir keisti jie gali būti. Pasitelkę gerą nuotaiką ir fantaziją nekantraudami konstruosime savo robotą! Robotai bus išbandomi trasose, sumo ringuose ir varžysis tarpusavyje. Komandinis žaidimas įtrauks kiekvieną šventės dalyvį ir garantuos puikią nuotaiką! Po sveikinimų lavinos, jubiliatą skenuojame 3D skeneriu ir spausdiname jo biustą 3D spausdintuvu, tuo metu papasakojame apie 3D spausdinimo subtilybes, robotikos naujienos ir keistenybės. Vėliau šventės dalyviams pristatomi konstruktoriai-robotai ir jų galimybės, leidžiama konstruoti ir žaisti su savo sukonstruotais robotais. Pertraukėlių metu – aktyviai žaisite su laisvų rankų sistema Kinect, Oculus Rift akiniais, stalo futbolu, oro rituliu ir kt.

Gimtadienio scenarijus „PORCELIANO PASLAPTYS“ – specialiai sukurtas kūrybingiems ir išradingiems žmonėms. Tokio gimtadienio metu ne tik sužinosite apie naujausias technologijas, jas išbandysite, bet ir galėsite savo rankomis dekoruoti porcelianinius puodelius. Šventės dalyviams pristatomi specialiam porceliano dekoravimui skirti idažai ir jų galimybės, kuriamas eskizas, ieškoma kūrybinių idėjų ir pasineriama į nuostabų spalvų ir meno pasaulį. Gimtadienio metu sukurtus darbus galėsite neštis į namus ir dar labai ilgai prisiminti patirtas emocijas. Mielas, jaukus ir unikalus porceliano dirbinys kasdien primins šauniai praleistą laiką! Po draugų sveikinimų lavinos, jubiliatą skenuojame 3D skeneriu ir spausdiname jo biustą 3D spausdintuvu, tuo metu papasakojame apie 3D spausdinimo subtilybes. Pertraukėlių metu – aktyviai žaisite su laisvų rankų sistema Kinect, kur galėsite išsirinki mėgstamiausius šokius arba sporto šakas, Oculus Rift akiniais nukeliausime į virtualų atrakcionų pasaulį, o stalo futbolas, oro ritulys visada laukia gerų ir nuotykiams nusiteikusių žaidėjų!

Šventės trukmė: ~2,5 val.

Šventės laikas: savaitgaliai, darbo dienos, būtina išankstinė registracija.

Šventės dalyviai: amžius nėra ribojamas. Gimtadienį švęsti gali ir vaikai, ir suaugę. Dalyvių skaičius taip pat nėra ribojamas.

Šventės kaina: Jei dalyvių (vaikų ir suaugusiųjų) skaičius iki 12 – 85 Eur, jei dalyvių daugiau kaip 12, už kiekvieną papildomą dalyvį (vaiką ar suaugusįjį) – 7 Eur. Papildoma šventės valanda – 25 Eur.  Dekoruoto puodelio kaina – 1,50 Eur.

Galite šventę įamžinti – užsisakyti profesionalios fotografės paslaugas. Šventės fotosesijos kaina 30 Eur. Gaunate ~30 redaguotų, sutvarkytų fotografijų.

Šventės vaišės: galite atsinešti savo tortą, užkandžius ir visa kita, kuo norite vaišintis.

Švęsti išmaniai Jums padės Išmaniosios mokyklos kolektyvas. Šventės metu nuolat bus žmogus, atsakingas už sėkmingą šventės pravedimą.

Gimtadienis Išmaniojoje mokykloje – ne tik smagus, bet ir naudingas!

Registracija: arba 86 86 86 587; 86 52 55 661 arba info@ismaniojimokykla.lt

Daugiau švenčių nuotraukų pamatysite Facebook paskyrose: Išmanieji Vaikų Gimtadieniai ir šventės Šiauliuose, Klaipėdoje bei  Išmanioji mokykla.