Edukaciniai užsiėmimai grupėms, klasėms, kolektyvams

Išmanioji mokykla kviečia bendradarbiauti visas mokyklas, darželius, darbo kolektyvus ir drauge dalintis informacija apie naujausias išmaniąsias technologijas! Mums svarbu, kad kiekvienas vaikas turėtų galimybes susipažinti ir išbandyti tai, kas nauja ir neatrasta. Kad galėtų mokytis ir gilinti savo įgūdžius kuo ankščiau, kad atrastų sritis, kurios patinka, turime dėti visas pastangas jau dabar.

Moksleiviai gali atvykti ne tik Šiaulių krašto, bet ir iš visos Lietuvos. Pavyzdžiui, jei moksleiviai važiuoja į ekskursiją Šiauliuose, Išmanioji mokykla kviečia jį praleisti naudingai – atvykti į edukacinį užsiėmimą. Šiuo metu mokyklose aktualus profesinis veiklinimas, todėl šie užsiėmimai puikiai tiks visiems, ypač besidomintiems, kas nauja sukuriama technologijų pasaulyje, kokios ateities perspektyvos mūsų laukia bei norintiems pradėti sėkmingai planuoti savo karjerą.

Bendradarbiaudami, galime duoti vaikams visapusiškas galimybes iš arti pamatyti, kas naujo yra sukuriama technologijų pasaulyje ir kokios ateities perspektyvos mūsų laukia.

Bet kurio dalyko mokytojas gali atvesti savo klasę pas mus į edukacinį užsiėmimą ir mes dėsime visas pastangas, kad užsiėmimas Išmaniojoje mokykloje būtų prasmingas. Galite rinktis užsiėmimą, į kurį norite ateiti su klase:

• ankstyvoji robotika (5-8 m.)
  • robotika (robotų konstravimas arba robotų programavimas) (nuo 8 m.)
  • skaitmeninė fotografija (nuo 12 m.)
  • 3D grafika (nuo 10 m.)
  • elektronika/kibernetika (nuo 12 m.)
  • porceliano dekoravimas

Užsiėmimo trukmė – 1,5 val.

Užsiėmimo kaina – 3 Eur/mokiniui.

Užsiėmimo laikas – individualus, būtina išankstinė registracija.

Informacija: info@ismaniojimokykla.lt arba 8686 86587.

Daugiau edukacinių užsiėmimų akimirkų Facebook paskyroje – Išmanioji mokykla.